Eden Springs the water and coffee company
Eden ProduktiServiss & PadomiMūsu akcijasEnerģijas avots darbāPar mumsPasutijums Eden klientiem

Galvena Dotted Serviss & Padomi Dotted Tehnikas serviss, apkalpošana un apkope
APKALPOŠANA UN APKOPEEMēs esam lepni piedāvāt Jums pārdomātu dzesētāju un kafijas aparātu apkopi un remontu, lai garantētu to nevainojamu darbību. Skatīt zemāk, lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu servisa komandu un apkopes pakalpojumiem.

Servisa komanda

Dzesētāju apkope

Kafijas automātu apkopeServisa komandaKlientu apkalpošanas un servisa nodaļu speciālistu komanda ir šeit, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem. Nevilcinieties, sazinieties ar mums.

Klientu servisa komandaMūsu firmas mērķis ir mūsu klientu vēlmju apsteigšana. Lai varētu sniegt visaugstākās kvalitātes pakalpojumus,  mēs pastāvīgi investējam mūsu darbinieku apmācībās un regulāri novērtējam visu firmas struktūrvienību darbu. Mūsu klientu apkalpošanas centra darbinieku profesionalitāte ir pamats stabilu ilgtermiņa attiecību veidošanai ar klientiem. Centra darbinieki atbildēs uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem par mūsu produktiem, pakalpojumiem un servisu.

Esam apņēmusies nodrošināt kvalitatīvu apkalpošanu, apkopes un remonta grafiku, kas sniedz Jums pārliecību, ka ūdens dzesētājs turpinās kalpot jūs bez starpgadījumiem tuvākajos mēnešos un gados. Dažu mūsu klientu atsauksmes.

Tehniskā servisa komanda

Tehniskā servisa komandaMums ir liels skaits tehniķu, kuri atrodas visā Latvijā, un var atbildēt uz Jūsu jautājumiem ātri un lietderīgi. Mūsu speciālisti ir izgājuši apmācību ne tikai uz vietas, bet arī sertificētos higiēnas kursos. Turklāt, ūdens dzesētāju un kafijas automātu ekspress pārbaudi veic mūsu vadītāji ekspeditori pie katras piegādes un nelieli defekti vai tiek novērsti nekavējoties un uz vietas.

 

ENERĢIJA UN LABSAJŪTA
VIENĀ PIEDĀVĀJUMĀ

PĀRLIECĪBĀ PAR KVALITĀTI


Mēs piedāvājam unikālu
klientu garantiju
lai Jūs pārliecinātos
par savu izvēli!
JAUNUMS!
PASŪTIET PRODUKTUS
ONLINE KATALOGĀ!
SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU

Pārdošanas daļa
8000 81 81


Kāpēc Eden?

Vietējais ūdens Vietējais ūdens
Stingra kvalitātes kontrole Stingra kvalitātes kontrole
KAFIJAS RISINĀJUMI

Laiks kafijas pauzei?
Baudiet to kopā ar Eden

Uzzināt vairāk


       Produkti
       Serviss & Padomi
       Mūsu akcijas
       Enerģijas avots darbā
       Par mums
     Kontakti
  • Talrunis: 8000 81 81
  • Sazinaties ar mums
  • Eden Springs Latvia SIA
    Adaži, Rigas gatve 8
    LV - 2164