Eden Springs the water and coffee company
Eden ProduktiServiss & PadomiMūsu akcijasEnerģijas avots darbāPar mumsPasutijums Eden klientiem

Galvena Dotted Par mums Dotted Eden vērtības Dotted Vietējais ūdens


ŪDENS IEGUVES VIETAEden savu produktu ražošanai izmanto pazemes ūdens avotu „Crystal”, kas atrodas klusā, savrupā vietā – Ādažu novadā. Šim apvidum raksturīga ekoloģiska tīrība un nepiesārņotība, klusums un miers. Ilgstoši pētot ūdens īpašības reģionā, Eden ekspertu grupa tieši šo ūdens ieguves vietu izvēlējās un atzina par piemērotāko kvalitatīva dzeramā ūdens ieguvei.

Raksturojot ūdens ieguves avota „Crystal” atrašanās vietu var teikt, ka tas atrodas starp Mazo Baltezeru un vienas no Latvijas skaistākajām un teiksmainākajām upēm – Gauju. Šis apvidus ir zināms ar saviem mežiem, kuros izkaisīti neskaitāmi lielāki un mazāki ezeri. Tāpat Ādažu novadā izveidots dabas liegums, kurā atrodamas vairākas aizsargājamas augu sugas.

Ūdens ieguves vieta

Pats ieguves avots „Crystal” atrodas 70 metrus dziļi pazemē. Tas ir kā liela pazemes ūdens krātuve, kas ar vairākiem iežu slāņiem ir labi pasargāta no jebkādu ārēju faktoru iedarbības, un kurā ūdens gadu tūkstošiem ilgi glabājies tīrs un neskarts. Savukārt Eden rūpējas, lai arī virszemē ūdens ieguves vieta būtu tikpat labi aizsargāta un šis dabas dārgums tiktu iegūts tikai tādā veidā un tikai tādā apjomā, lai nesabojātu ūdeni pazemē. Tādu, drošu un saudzīgu, ūdens ieguvi var panākt, tikai pareizi pielietojot automatizētus un slēgtus tehnoloģiskos procesus.

Vēl jo vairāk - Eden rūpējas ne tikai par apkārtējo vidi, bet arī respektē klientu tiesības un vēlmes saņemt augstvērtīgu produktu, tāpēc, pirms ūdens nonāk pie Jums, to novērtē un pārbauda mūsu kompetentā ekspertu komanda.

Dzeramais ūdens EdenDzeramajam ūdenim Eden ir raksturīga zema cietība, patīkama garša, vieglums un svaigums.

Ilgstoša darba un pētījumu rezultātā Eden tehnologu grupa ir maksimāli pielāgojusi pazemes ūdeni patērētāju augošajām prasībām un vēlmēm, tāpēc šis ūdens labi noder ne tikai slāpju remdēšanai, bet arī citām vajadzībām, piemēram, kafijas, tējas vai ēdienu pagatavošanai. Dzeramais ūdens Eden tiek iegūts no pazemes ūdens avota „Crystal”. Ūdenim Eden tiek nodrošināti visaugstākie kvalitātes standarti un tas tiek ražots, izmantojot tos pašus augstvērtīgos materiālus un ražošanas iekārtas.

Dzeramā ūdens Eden raksturojošie elementi un to daudzums*:
 
Kalcijs
Magnijs
Cietiba
Dzelzs
12 mg/l (± 10%)
5 mg/l (± 10%)
0.5 mmol/l (± 5%)
< 0.05 mg/l
Mangans
pH (Vides reakcija)
Elektrovaditspeja
Kopeja mineralizacija
< 0.01 mg/l
7.6 (± 5%)
570 µS/cm (± 5%)
400 mg/l (± 5%)
 

* sastāvdaļas uz etiķetes norādīt nav obligāti.
Dzeramais ūdens Eden tiek ražots un marķēts saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošo likumdošanu. Papildus ievērojot specifiskos LR Ministru kabineta noteikumus nr.235 „Dzeramā ūdens obligātās nekaitīguma un kvalitātes prasības, monitoringa un kontroles kārtība”. Tāpat arī šis ūdens atbilst visiem Eiropas Savienības normatīviem un to ir atļauts brīvi izplatīt visās Eiropas Savienības dalībvalstīs.

 
JAUNUMS!
PASŪTIET PRODUKTUS
ONLINE KATALOGĀ!
SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU

Pārdošanas daļa
8000 81 81


Kāpēc Eden?

Piegādes visā Latvijā Piegādes visā Latvijā
Kafija un ūdens vienā<br />     piegādē Kafija un ūdens vienā
     piegādē

KAFIJAS RISINĀJUMI

Laiks kafijas pauzei?
Baudiet to kopā ar Eden

Uzzināt vairāk


       Produkti
       Serviss & Padomi
       Mūsu akcijas
       Enerģijas avots darbā
       Par mums
     Kontakti
  • Talrunis: 8000 81 81
  • Sazinaties ar mums
  • Eden Springs Latvia SIA
    Adaži, Rigas gatve 8
    LV - 2164