Starptautiskā kafijas diena

Starptautiskā kafijas diena

Starptautiskā kafijas diena ir svētki par godu šim karstajam dzērienam, ko mīl visā pasaulē. Šo dienu atzīmē 29.septembrī, bet daudzviet internetā atrodami dati, ka to svin 1.oktobrī. 

Lasīt vairāk

Eden- Pasaules Orientēšanās čempionāta atbalstītāji

Pasaules orientēšanās čempionāts

Eden Springs šovasar atbalstīja vairākus sporta pasākumus, tai skaitā arī Pasaules Orientēšanās Čempionātu, kas šogad notika Latvijā, Siguldā.

Attēlā: Tove Aleksandersone no Zviedrijas, kopā ar Natāliju Gemperli no Krievijas, 2018.gada pasaules čempioni Vidējās distances orientēšanās disciplīnā, ir viena no labākajām orientēšanās sportistēm pasaulē. Tove ir vairāk kā 20 zelta medaļu ieguvēja gan Eiropas, gan pasaules čempionātos pēdējo 5 gadu laikā.

Lasīt vairāk

Eden rūpējas par mūsu planētas nākotni

Eden rūpējas par mūsu planētas nākotni
Mūsu oglekļa patēriņš ir neitrāls (CarbonNeutral®) un mēs ar to lepojamies

Lai dotu savu ieguldījumu mūsu planētas saglabāšanā un saudzēšanā, mēs, Eden Springs komanda, esam apņēmušies minimizēt savas CO2 emisijas, ko dēvē arī par oglekļa pēdas nospiedumu*, un uzlabot savu ietekmi uz vidi.

Lasīt vairāk

5 idejas, kas palīdzēs jums vasarā atcerēties dzert ūdeni

5 idejas ūdens dzeršanai vasarā

Mēs reti atceramies darbā dzert pietiekami daudz ūdens. Vasaras svelmē ir īpaši svarīgi uzņemt šķidrumu, jo mūsu ķermenim svīstot ir nepieciešams vairāk ūdens. Dienā ieteicams izdzert 1,5-2 litrus ūdens.

Vai jums darbā ir grūti koncentrēties? Ļoti iespējams, ka jūs aizmirstat dzert pietiekami daudz ūdens. Lūk, piecas vienkāršas idejas, kas palīdzēs jums atcerēties dzert ūdeni.

Lasīt vairāk

Eden Springs saņem Zaļās karotītes sertifikātu

Ar prieku paziņojam, ka Eden Springs Latvia ražotais un pārdotais ūdens – gan dzeramais ūdens „Eden”, gan avota ūdens „Eden” ar šī gada 26.aprīli  ir ieguvuši Zaļās karotītes sertifikātu kā vēl vienu apliecinājumu mūsu ūdens kvalitātei un atbilstībai augstiem standartiem.

Lasīt vairāk

Pasaules Ūdens diena

Ūdens diena
23.marts - Pasaules Ūdens diena

Šogad, tāpat kā katru gadu, nu jau 25 reizi, visā pasaulē 22.martā tiek atzīmēta Pasaules Ūdens diena. Pēc Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) iniciatīvas tā pirmo reizi visā pasaulē tika atzīmēta 1993. gadā. Šī diena ir starptautiskas svinības un iespēja aicināt ikvienu pievērst uzmanību ūdens resursu nozīmei un ilgtspējīgai apsaimniekošanai, mudinot sabiedrību domāt ne vien par savas, bet arī nākamo paaudžu veselību un izdzīvošanas iespējām. Latvijā šo dienu atzīmē kopš 1996. gada.

Lasīt vairāk

Tējas ietekme uz veselību

Tēja mūsu veselībai

Jau tūkstošiem gadu austrumos tēja ir labas veselības, laimes un gudrības atslēga, bet mūsdienās tēja ir pievērsusi arī rietumu pētnieku uzmanību, kuri ir atklājuši daudzus dažādus ieguvumus veselībai, regulāri lietojot uzturā tēju.

Lūk, daži zināmākie ieguvumi:

Lasīt vairāk

14 interesanti fakti par kafiju

Kafija no Eden Springs

Daudziem cilvēkiem kafija ir sava veida reliģija, mīlestība un svēts rituāls. Ja arī jūs mīlat šo brīnišķīgo dzērienu, jums noteikti būs interesanti uzzināt par to interesantus faktus!

Kafija nav jādzer tādēļ, lai pamostos!

Jūsu ķermenis no rītiem dabīgi ražo hormonu kortizolu, kas liks jums pamosties un justies možam. Ja jums ir paradums dzert kafiju, lai pamostos, tas nav pamatoti. Daudz vērtīgāk ir pagaidīt, kamēr kortizola līmenis krītas, un tas notiek ap plkst. 9-10 no rīta, un tad iedzert kafiju.

Lasīt vairāk

Kādēļ ūdeni svarīgi dzert ziemā?

Kādēļ ūdeni svarīgi dzert ziemā?

Tā kā laiks ārā kļūst arvien aukstāks, mēs meklējam kaut ko, kas mūs sasildīs, gan no iekšpuses, gan ārpuses. Piekritīsiet, ka sarakstā "Ziemas oficiālie sildītāji" nav iekļuvusi glāze atsvaidzinoša ūdens, kā arī tas netiek uzskatīts par pirmās palīdzības līdzekli aukstajās dienās. Bet neļaujiet intuīcijai sevi apmānīt: dzert pietiekoši daudz ūdens īpaši aukstā laikā ir tikpat svarīgi kā dzeramais ūdens vasarā.

Lasīt vairāk

Sarptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem

Eden Spring atbalsta veselīgu un sportisku dzīvesveidu un šogad informatīvi un ar savu ūdeni atbalsīsim sporta pasākumu jauniešiem - Starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem “Rīgas domes kausa izcīņa” 2018. Tas šogad norisināsies O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā, Skrindu ielā 1, (67037962,67037964, 67037965, tdaps@riga.lv, www.tdaps.lv)

Lasīt vairāk

Pages