Eden Springs saņem Zaļās karotītes sertifikātu

Ar prieku paziņojam, ka Eden Springs Latvia ražotais un pārdotais ūdens – gan dzeramais ūdens „Eden”, gan avota ūdens „Eden” ar šī gada 26.aprīli  ir ieguvuši Zaļās karotītes sertifikātu kā vēl vienu apliecinājumu mūsu ūdens kvalitātei un atbilstībai augstiem standartiem.

Lasīt vairāk

Pasaules Ūdens diena

Ūdens diena
23.marts - Pasaules Ūdens diena

Šogad, tāpat kā katru gadu, nu jau 25 reizi, visā pasaulē 22.martā tiek atzīmēta Pasaules Ūdens diena. Pēc Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) iniciatīvas tā pirmo reizi visā pasaulē tika atzīmēta 1993. gadā. Šī diena ir starptautiskas svinības un iespēja aicināt ikvienu pievērst uzmanību ūdens resursu nozīmei un ilgtspējīgai apsaimniekošanai, mudinot sabiedrību domāt ne vien par savas, bet arī nākamo paaudžu veselību un izdzīvošanas iespējām. Latvijā šo dienu atzīmē kopš 1996. gada.

Lasīt vairāk

Tējas ietekme uz veselību

Tēja mūsu veselībai

Jau tūkstošiem gadu austrumos tēja ir labas veselības, laimes un gudrības atslēga, bet mūsdienās tēja ir pievērsusi arī rietumu pētnieku uzmanību, kuri ir atklājuši daudzus dažādus ieguvumus veselībai, regulāri lietojot uzturā tēju.

Lūk, daži zināmākie ieguvumi:

Lasīt vairāk

14 interesanti fakti par kafiju

Kafija no Eden Springs

Daudziem cilvēkiem kafija ir sava veida reliģija, mīlestība un svēts rituāls. Ja arī jūs mīlat šo brīnišķīgo dzērienu, jums noteikti būs interesanti uzzināt par to interesantus faktus!

Kafija nav jādzer tādēļ, lai pamostos!

Jūsu ķermenis no rītiem dabīgi ražo hormonu kortizolu, kas liks jums pamosties un justies možam. Ja jums ir paradums dzert kafiju, lai pamostos, tas nav pamatoti. Daudz vērtīgāk ir pagaidīt, kamēr kortizola līmenis krītas, un tas notiek ap plkst. 9-10 no rīta, un tad iedzert kafiju.

Lasīt vairāk

Kādēļ ūdeni svarīgi dzert ziemā?

Kādēļ ūdeni svarīgi dzert ziemā?

Tā kā laiks ārā kļūst arvien aukstāks, mēs meklējam kaut ko, kas mūs sasildīs, gan no iekšpuses, gan ārpuses. Piekritīsiet, ka sarakstā "Ziemas oficiālie sildītāji" nav iekļuvusi glāze atsvaidzinoša ūdens, kā arī tas netiek uzskatīts par pirmās palīdzības līdzekli aukstajās dienās. Bet neļaujiet intuīcijai sevi apmānīt: dzert pietiekoši daudz ūdens īpaši aukstā laikā ir tikpat svarīgi kā dzeramais ūdens vasarā.

Lasīt vairāk

Sarptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem

Eden Spring atbalsta veselīgu un sportisku dzīvesveidu un šogad informatīvi un ar savu ūdeni atbalsīsim sporta pasākumu jauniešiem - Starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem “Rīgas domes kausa izcīņa” 2018. Tas šogad norisināsies O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā, Skrindu ielā 1, (67037962,67037964, 67037965, tdaps@riga.lv, www.tdaps.lv)

Lasīt vairāk

Kādēļ ūdens ir tik svarīgs?

Ūdens veselībai

Tā kā organisms nepārtraukti zaudē ūdeni - no 2,5 līdz 3 litriem dienā ar parastām ķermeņa funkcijām, šis ūdens ir jāatjauno, lai saglabātu ķermeņa veselību. Ironiski, ka slāpju sajūta rodas tikai pēc tam, kad ķermenis ir sācis dehidratēt. Šī iemesla dēļ ir ļoti svarīgi bieži dzert ūdeni, negaidot slāpju sajūtu. Līdz brīdim, kad sākat just slāpes, organisms jau ir dehidrēts līdz 0,8-2% no ķermeņa svara.

Lasīt vairāk

Eden Springs Latvija - 15 gadu jubileja

Kafija un ūdens biroja drabiniekiem
Šī gada 13.janvārī Eden Spring Latvija svin savu 15.dzimšanas dienu. Par to arī šī bloga pats pirmais raksts

Nevienam nav noslēpums un pastāv arī pierādījumi, ka jebkura uzņēmuma sasniegumi ir tieši saistīti ar tā darbinieku labsajūtu un veselību. Lielākā daļa uzņēmumu, kuri darbavietās ieviesuši veselības programmu, apliecina faktu, ka darbinieku labsajūta ietekmē biznesu un tā finansiālos rezultātus. Svaiga un tīra dzeramā ūdens un kvalitatīvas, aromātiskas kafijas piedāvājums uzņēmuma darbiniekiem par brīvu ir viens no efektīvākajiem izmaksu veidiem, lai uzlabotu labsajūtu darbavietā.

Lasīt vairāk