Starptautiskā kafijas diena

September 28, 2018
Starptautiskā kafijas diena

Starptautiskā kafijas diena ir svētki par godu šim karstajam dzērienam, ko mīl visā pasaulē. Šo dienu atzīmē 29.septembrī, bet daudzviet internetā atrodami dati, ka to svin 1.oktobrī. 

Eden- Pasaules Orientēšanās čempionāta atbalstītāji

August 29, 2018
Pasaules orientēšanās čempionāts

Eden Springs šovasar atbalstīja vairākus sporta pasākumus, tai skaitā arī Pasaules Orientēšanās Čempionātu, kas šogad notika Latvijā, Siguldā.

Attēlā: Tove Aleksandersone no Zviedrijas, kopā ar Natāliju Gemperli no Krievijas, 2018.gada pasaules čempioni Vidējās distances orientēšanās disciplīnā, ir viena no labākajām orientēšanās sportistēm pasaulē. Tove ir vairāk kā 20 zelta medaļu ieguvēja gan Eiropas, gan pasaules čempionātos pēdējo 5 gadu laikā.

Eden rūpējas par mūsu planētas nākotni

Decembris 17, 2018
Eden rūpējas par mūsu planētas nākotni
Mūsu oglekļa patēriņš ir neitrāls (CarbonNeutral®) un mēs ar to lepojamies

Lai dotu savu ieguldījumu mūsu planētas saglabāšanā un saudzēšanā, mēs, Eden Springs komanda, esam apņēmušies minimizēt savas CO2 emisijas, ko dēvē arī par oglekļa pēdas nospiedumu*, un uzlabot savu ietekmi uz vidi.

5 idejas, kas palīdzēs jums vasarā atcerēties dzert ūdeni

July 20, 2018
5 idejas ūdens dzeršanai vasarā

Mēs reti atceramies darbā dzert pietiekami daudz ūdens. Vasaras svelmē ir īpaši svarīgi uzņemt šķidrumu, jo mūsu ķermenim svīstot ir nepieciešams vairāk ūdens. Dienā ieteicams izdzert 1,5-2 litrus ūdens.

Vai jums darbā ir grūti koncentrēties? Ļoti iespējams, ka jūs aizmirstat dzert pietiekami daudz ūdens. Lūk, piecas vienkāršas idejas, kas palīdzēs jums atcerēties dzert ūdeni.

Eden Springs saņem Zaļās karotītes sertifikātu

November 23, 2018

Ar prieku paziņojam, ka Eden Springs Latvia ražotais un pārdotais ūdens – gan dzeramais ūdens „Eden”, gan avota ūdens „Eden” ar šī gada 26.aprīli  ir ieguvuši Zaļās karotītes sertifikātu kā vēl vienu apliecinājumu mūsu ūdens kvalitātei un atbilstībai augstiem standartiem.

Pasaules Ūdens diena

Marts 22, 2018
Ūdens diena
23.marts - Pasaules Ūdens diena

Šogad, tāpat kā katru gadu, nu jau 25 reizi, visā pasaulē 22.martā tiek atzīmēta Pasaules Ūdens diena. Pēc Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) iniciatīvas tā pirmo reizi visā pasaulē tika atzīmēta 1993. gadā. Šī diena ir starptautiskas svinības un iespēja aicināt ikvienu pievērst uzmanību ūdens resursu nozīmei un ilgtspējīgai apsaimniekošanai, mudinot sabiedrību domāt ne vien par savas, bet arī nākamo paaudžu veselību un izdzīvošanas iespējām. Latvijā šo dienu atzīmē kopš 1996. gada.

Tējas ietekme uz veselību

Decembris 17, 2018
Tēja mūsu veselībai

Jau tūkstošiem gadu austrumos tēja ir labas veselības, laimes un gudrības atslēga, bet mūsdienās tēja ir pievērsusi arī rietumu pētnieku uzmanību, kuri ir atklājuši daudzus dažādus ieguvumus veselībai, regulāri lietojot uzturā tēju.

Lūk, daži zināmākie ieguvumi:

14 interesanti fakti par kafiju

Marts 22, 2018
Kafija no Eden Springs

Daudziem cilvēkiem kafija ir sava veida reliģija, mīlestība un svēts rituāls. Ja arī jūs mīlat šo brīnišķīgo dzērienu, jums noteikti būs interesanti uzzināt par to interesantus faktus!

Kafija nav jādzer tādēļ, lai pamostos!

Jūsu ķermenis no rītiem dabīgi ražo hormonu kortizolu, kas liks jums pamosties un justies možam. Ja jums ir paradums dzert kafiju, lai pamostos, tas nav pamatoti. Daudz vērtīgāk ir pagaidīt, kamēr kortizola līmenis krītas, un tas notiek ap plkst. 9-10 no rīta, un tad iedzert kafiju.

Kādēļ ūdeni svarīgi dzert ziemā?

Marts 22, 2018
Kādēļ ūdeni svarīgi dzert ziemā?

Tā kā laiks ārā kļūst arvien aukstāks, mēs meklējam kaut ko, kas mūs sasildīs, gan no iekšpuses, gan ārpuses. Piekritīsiet, ka sarakstā "Ziemas oficiālie sildītāji" nav iekļuvusi glāze atsvaidzinoša ūdens, kā arī tas netiek uzskatīts par pirmās palīdzības līdzekli aukstajās dienās.
Bet neļaujiet intuīcijai sevi apmānīt: dzert pietiekoši daudz ūdens īpaši aukstā laikā ir tikpat svarīgi kā dzeramais ūdens vasarā.

Sarptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem

Marts 22, 2018

Eden Spring atbalsta veselīgu un sportisku dzīvesveidu un šogad informatīvi un ar savu ūdeni atbalsīsim sporta pasākumu jauniešiem - Starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem “Rīgas domes kausa izcīņa” 2018. Tas šogad norisināsies O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā, Skrindu ielā 1, (67037962,67037964, 67037965, tdaps@riga.lvwww.tdaps.lv)

Pages