Mēs apvienojam spēkus ar Culligan.

Eden Springs ir apvienojis spēkus ar pasaules līderi ūdens risinājumu tirgū - Culligan.

Mēs vēlamies Jūs informēt par to, ka Eden Springs ir apvienojies ar globālo ūdens risinājumu līderi - Culligan. Mēs garantējam, ka mūsu uzņēmumu integrācijas process noritēs gludi un neietekmēs mūsu sadarbības kvalitāti ar mūsu klientiem.

Mūsu kopīgais uzdevums ir nodrošināt Jūsu ģimenēm un darbiniekiem Latvijā drošu, ilgtspējīgu sadarbību un augstas kvalitātes ūdeni.

Iepazīsti Culligan

 • Culligan ir globāls ūdens ekspertu līderis jau vairāk nekā 80 gadus. Culligan izstrādā, veic ūdens iekārtu instalāciju, filtrācijas iekārtas, ūdens pudeļu dzesētaju izplatīšanu un filtrēšanas sistēmas, kas ir devušas paaudzēm klientu iespēju izbaudīt garšīgako, tīrāko ūdeni.
 • Ar mūsu globālo distribūcijas tīklu, kas aptver 90 valstis un klātesamību 6 miljonos māju un vairāk nekā 2 miljonos biroju, mēs sniedzam cilvēkiem visā pasaulē augstākas kvalitātes ūdeni.

Jauni piedāvājumi klientiem

 

 • Tuvākajā laikā mēs papildināsim mūsu produktu klāstu ar jaunām ūdens filtrēšanas ierīcēm.
 • Culligan ir aprīkoti ar patentētu, unikālu ūdens attīrīšanas tehnoloģiju Firewall un antibakteriālo aizsardzību BioCote, kas nodrošina augstākās tīrības dzeramo ūdeni mājās un birojā.
 • Katram klientam būs brīvība izvēlēties starp palikšanu pie esošā iekārtu risinājuma vai jauno Culligan tehnoloģiju izmantošanu. Mēs regulāri jūs informēsim par jaunumiem.

 

Uzņēmumu integrācijas process.

 • Eden Springs un Culligan integrācijas procesa laikā Jūs varētu novērot izmaiņas mūsu logotipā uz dažādiem dokumentiem, piemēram, piegādes dokumentiem, rēķiniem, vēstulēm un e-pastiem.
 • Tiks mainīts arī logotips uz mūsu ūdens pudelēm, aksesuāriem, piegādes transportlīdzekļiem un vadītāju apģērbu.
 • Tomēr visu līgumu nosacījumi un bankas konti klientu norēķiniem paliks nemainīgi.

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Vai mainīsies līguma nosacījumi?
 • Vai mainīsies produktu un pakalpojumu cenas?
 • Vai Culligan saglabās zīmolu Eden Springs?
 • Vai es joprojām saņemšu Eden ūdeni?
 • Vai bankas konta numurs un nosaukums mainīsies?
 • Kur es varēšu atrast vairāk informācijas par šo jautājumu?
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Vai mainīsies līguma nosacījumi?

Uzņēmumu apvienošanās process neietekmēs sadarbību ar jums un līgumu nosacījumus. Par jebkādām iespējamām izmaiņām mēs jūs informēsim ar atsevišķu paziņojumu.

Vai mainīsies produktu un pakalpojumu cenas?

Pašlaik mēs neplānojam veikt cenu izmaiņas, kas saistītas ar uzņēmumu integrāciju. Ja cenas tiks mainītas kāda cita iemesla dēļ, jūs par to informēsim ar atsevišķu paziņojumu.

Vai Culligan saglabās zīmolu Eden Springs?

Culligan ir iegādājies tiesības uz Eden nosaukumu un zīmolu uz noteiktu laiku. Visiem Jums piedāvātajiem ūdens risinājumiem, gan avota ūdenim, gan ūdens iekārtām, tiks izmantots tikai Culligan nosaukums.

Vai es joprojām saņemšu Eden ūdeni?

Protams, mūsu ūdens ieguves vieta un sistēma Latvijā paliks nemainīga. Turpināsim nodrošināt Edena ūdeni ar to pašu, pazīstamo garšu. Drīzumā Jūs pamanīsiet jaunu etiķeti uz mūsu ūdens pudelēm - Culligan, bet ūdens kvalitāte nemainīsies.

Vai bankas konta numurs un nosaukums mainīsies?

Jūsu īpašais bankas konta numurs maksājumiem par pakalpojumiem un produktiem paliks nemainīgs. Ja mainās uzņēmuma nosaukums, jūs saņemsiet rakstveida paziņojumu par šo izmaiņu atsevišķā ziņojumā.

Kur es varēšu atrast vairāk informācijas par šo jautājumu?

Mūsu Klientu apkalpošanas speciālists atbildēs uz jebkuriem Jūsu jautājumiem saistībā. Jūs arī varat zvanīt uz Klientu apkalpošanas pa tālruni 8000 81 81 un sniegsim atbildes uz Jūsu jautājumiem.

Vai jums ir kādi jautājumi?

Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktformu.

Pateicamies mūsu klientiem par uzticību.