ŪDENS AVOTI

Eden izmanto tikai augstas kvalitātes dzeramo ūdeni no vietējiem ūdens avotiem, ko regulāri pārbauda apmācīti speciālisti. Ūdens tiek pildīts un fasēts ūdens pudelēs, ūdens ieguves vietā. Mūsu ražošanas un piegādes process ir izstrādāts, rūpējoties par nemainīgu ūdens kvalitāti un apkārtējo vidi.

Mūsu ūdens ieguves avots: pazemes ūdens avots „Crystal”, kas atrodas klusā, savrupā vietā – Ādažu novadā.

GARANTĒTA ŪDENS KVALITĀTE

Mūsu dzeramais ūdens atbilst visiem normatīviem un kvalitātes dstandartiem. Tāpat mūsu ūdens aparāti ir sertificēti un nāk no atbildīgiem piegādātājiem, kas nodrošina ūdens dozatoru iekārtu ilgmūžību un kvalitāti.

Eden Springs kvalificēti un apmācīti tehniķi veic regulāras un striktas dzeramā ūdens pārbaudes ik dienu. Mūsu iemontētajiem ūdens dzesētājiem, kas ņem ūdeni no ūdensvada, mēs izmantojam augstas kvalitātes filtrus no vadošajiem ūdens filtru partneriem - 3M un Brita.

Mūsu ūdens avoti tiek rūpīgi pasarāti no jebkāda veida piesārņojumiem. Mēs izmantojam augsta standarta HACCP metodoloģijas ūdens ieguvē, lai nodrošinātu ka mūsu fasētais ūdens pudelēs ir 100% drošs.

Eden Springs ūdens pudeles atbilst ūdens regulām par dabīgo minerālūdeni, avota ūdeni, fasēto ūdeni un visiem Eiropas un pārtikas dzeramā ūdens drošības tiesību aktiem. Eden Springs ūdens ieguves vietas tiek sertificētas un pakļautas ūdens standarta pārbvaudēm, ko veic apkārtējās vides veselības institūcijas.

ATZINĪBA UN AKREDITĀCIJAS

Mūs ir akreditējušas nozīmīgākās Eiropas asociācijas: Watercoolers Europe, EDWCA, Eiropas dzeramā ūdens dzesētāju asociācija (European Drinking Water Cooler Association), BWCA un Britu ūdens dzesētāju asociācija (British Water Cooler Association). 

 • WE & BRWA akreditācija

  Mēs esam WATERCOOLERS EUROPE un BALTIC REGIONAL WATERCOOLER ASSOCIATION (BRWA) organizāciju akreditēti biedri
 • EDWCA akreditācija

  EDWCA akreditācija
  Esam Eiropas dzeramā ūdens dzesētāju asociācijas (European Drinking Water Cooler Association) biedri
 • Britu ūdens dzesētāju asociācijas akreditācija

  Britu ūdens dzesētāju asociācija (British Water Cooler Association).
  Esam Britu ūdens dzesētāju asociācijas (British Water Cooler Association) biedri

JŪSU LABSAJŪTAS UN VESELĪBAS PARTNERIS

Jūsu darbinieku veselībai un labsajūtai ir liela nozīme kvalitatīvam, optimistiskam darbam un noskaņojumam jūsu birojā, ko sekmēs svaigs un pieejams dzeramais ūdens. Cilvēka ķermenī ir ievērojams ūdens daudzums, kas ir jāuztur atbilstošā līmenī, tādēļ ir svarīgi regulāri uzņemt ūdeni. Organisma mitruma pakāpei ir nozīmīga loma jūsu organisma labsajūrā un funkcionēšanā. Savukārt neskaitāmi pētījumi apliecina organisma labsajūtas ietekmi uz cilvēku darba spējām.

Piedāvājot bezmaksas dzeramo ūdeni saviem darbiniekiem birojā, jūs iegūstat vienu no rentablākajiem veidiem, kā uzturēt veselīgu un produktīvu darba vidi.
Uzlabotai darbinieku labsajūtai ir izmērāmi ieguvumi:

 • samazināts hronisku slimību risks;
 • labākas koncentrēšanās spējas;
 • samazināti veselības uzturēšanas izdevumi, mazāk slimības lapu vai darba nespējas;
 • uzlabots darbinieku noskaņojums, labākas darba attiecības;
 • uzlabojas darbinieku produktivitātes spējas, laipnāka klientu apkalpošana;
 • uzlabojas kopējais uzņēmuma finanšu sniegums.

Ar Eden Springs dzeramo ūdeni darbavietā jūs varat būt droši par jūsu darbinieku labsajūtu un organizācijas kopējo sniegumu.

Lai atrastu piemērotāko ūdens piegādes risinājumu, sazinieties ar mums zvanot 8000 81 81 vai aizpildot kontaktformu.

Ja vēlaties uzzināt jaunāko par darbinieku labsajūtu birojā, izlasiet mūsu bloga [saite] ierakstus vai pierakstieties [saite] informatīvā izdevuma saņemšanai.

ŪDENS IEKĀRTAS UN FILTRI

Mūsu ūdens dzesētāji un filtri, ko piegādā vadošie ražotāji, ļauj iegūt visgardāko ūdeni jebkurā jūsu norādītā vietā.
Atkarībā no jūsu budžeta, mēs piedāvāsim atbilstošu ūdens aparātu klāstu no pamata līdz premium. Visi mūsu ūdens dozatori un dzesētāji ir viegli lietojami un daudzfunkcionāli. 

Tīra un dzidra ūdens dzesētāji ir piemēroti jūsu birojam, ja:
jūs dodat priekšroku avota/minerālūdenim;
jums nav pieeja ūdensvadam vai ūdens no ūdensvada nav lietojams uzturā

Grīdas ūdens aparāts ar karstu, aukstu, istabas temperatūras vai gāzētu ūdeni. Uz galda novietojams ūdens dzesētājs piedāvās dažādas tenperatūras ūdeni - istabas temperatūras, karsts, auksts vai gāzēts.

Eden piedāvā pie ūdensvada pieslēdzamus ūdens dzesētājus, kas filtrē ūdeni. Izvēlieties šādu, ja:
jums ir piekļuve ūdensvada ūdenim, bet vēlaties, lai tas tiktu attīrīts no hlora, baktērijām un dažādiem piemaisījumiem vai nosēdumiem.
jūs dodat priekšroku fiksētai cenai

Mums ir pieejami iebūvēti, uz grīdas vai uz galda novietojami modeļi, kas piedāvās karstu, aukstu, ūdensvada temperatūras vai gāzētu ūdeni.