NEMANĀMS UN RŪPĪGS SERVISS, KAD VIEN NEPIECIEŠAMS

Ūdens piegādes serviss

Nomājot ūdens un kafijas iekārtas no mums, jūs saņemsiet daudz vairāk nekā tikai dzērienus darba vietā. Eden Springs ir ūdens un kafijas piegādātājs, kam rūp klientu vajadzības jūsu darba vietā. Eden piedāvā plānveida servisu, piemēram, ūdens dzesētāju ierīkošana, kafijas piegāde un ūdens dzesētāju apkope.

Mūsu pieci solījumi saviem klientiem ir garantija labam servisam:

  1. Ātra iekārtu uzstādīšana. Ja jūs esat iegādājušies vai pasūtījāt nomai ūdens sadalītāju, jeb kafijas automātu, mēs to piegādāsim visā Latvijā norunātā laikā. Ja tā nenotiks, jums ir iespēja atcelt līgumu.
  2. Mūsu klientiem garantējam apmierinātību ar mūsu produktu un pakalpojumu. Mēs piegādājam pudelēs tikai labu, tīru un svaigu ūdeni, kā arī izcilu kafiju no vadošajiem zīmoliem. Tādēļ apsolām, ka ja jūs neapmierinās mūsu ūdens vai kafijas krāsa, garša vai smarža, mēs ātri to nomainīsim bez maksas!
  3. Mēs izpildam augstas higiēnas prasības, atbilstoši Latvijas un ES standartiem. Eden veiks jums uzstādīto iekārtu sanitāriju saskaņā ar līgumu ne retāk kā divas reizes gadā. Ja mēs tā nerīkojamies, jums ir tiesības atcelt līgumu.
  4. Mēs apsolām piegādi norunātā laikā. Tradicionāli mēs piegādājam kafiju un ūdeni divu darba dienu laikā no pasūtījuma veikšanas dienas. Ja mēs tā nerīkojamies, jums ir tiesības atcelt līgumu.
  5. Ātrs risinājums tehniskām problēmām un klientu jautājumiem. Mēs apņemamies atrisināt jūsu probēmu jums vēlamajā veidā abpusēji norunātā termiņā. Ja mēs tā nerīkojamies, jums ir tiesības atcelt līgumu.

ŪDENS, DZESĒTĀJU UN KAFIJAS APARĀTU PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

Pasūtot no mums nomai vai īpašumā produktus kā ūdens vai kafijas aparāts, Eden kvalificētie un draudzīgie tehniķi tos piegādās un ierīkos jūsu norādītā vietā visā Latvijā, jums ērtā laikā.

Mēs veicam arī ūdens pudeļu un kafijas piegādi visā Latvijā saskaņā ar norunātu grafiku vai parasti 2 dienu laikā kopš pasūtījuma saņemšanas dienas. Jūs varat izvēlēties un vienoties par ērtu piegādes grafiku regulārai ūdens un kafijas piegādei jūsu birojā vai mājās.

Mēs piegādājam dažādus ūdens dzesētājus, sadalītājus, filtrus un kafijas automātus jūsu nepieciešamajam apjomam un gaumei. Kāda no mūsu filiālēm un avota ūdens ņemšanas vietām noteikti ir jums tuvumā.

Eden Springs lepojas ar attīstītu piegādes loģistikas un produktu pieejamības infrastruktūru visā Eiropā, kur kopā piegādājam miljoniem ūdens pudeļu. Mūsu draudzīgie un korektie šoferi piegādās veiks ūdens pudeļu un kafijas piegādi jūsu birojā vai mājās un aizgādās prom tukšās pudeles.

Kafijas automāti un kafija

Mūsu preču sortimentā nomai vai iegādei ir dažādi kafijas automāti un dažādas kafijas šķirnes. Kafijas piegāde visā Latvijā jums ērtā laikā un vietā. Pasūtiet mums kafiju jums vēlamajā veidā un mēs veiksim kafijas piegādi jūsu birojā vai mājās, kā arī uzstādīsim kafijas automātu. Tase gardas kafijas noteikti uzlabos jums omu, labsajūtu un uzlabos jūsu darba spējas!

Tehniskā apkope

Atbilstoši grafikam, Eden Springs veic kafijas automātu servisu - kafijas automāta pārbaude, tīrīšana un apkope sniegs jums lielisku kafijas automāta lietošanas pieredzi visā tā ekspluatācijas periodā. Ja kafijas automāts sabojājas, lūdzu sazinieties ar mums, lai pārliecinātos vai problēmu ir iespējams atrisināt, saņemot konsultāciju pa tālruni vai arī ir nepieciešams kafijas automāta servisa meistara izsaukums. Ja to nevarēs salabot, mēs to aizstāsim ar jaunu par brīvu!
Atcerieties, servisa apmeklējumi ir bez maksas, tie jau ir iekļauti jūsu līgumā!

Mūsu līgumā ir iekļauta ūdens dzesētāju tīrīšana un serviss, ko veic mūsu tehniskā komanda. Pudeļu ūdens dzesētāja tīrīšana tiek veikta gan no iekšpuses, gan ārpuses, atbilstoši spēkā esošajiem standartiem. Tāpat tiek nodrošināta arī ūdensvada filtrēšanas iekārtu tīrīšana.
Jums ir iespēja norunāt apkopi jau papildus līgumā noteiktajam apkopes intervālam, veicot zvanu un pasūtot mūsu servisu vai pašrocīgi, izmantojot viegli lietojamu kafijas automāta tīrīšanas komplektu. Uzziniet vairāk par ūdens dzesētāja tīrīšanu ar video pamācību:

Līgumā ir iekļauta regulāra kafijas automātu tehniskā apkope, ko veic mūsu tehniskā komanda. Mūsu augstas kvalitātes kafijas automātiem ir nepieciešama pavisam neliela apkope un tīrīšana. Dažādiem kafijas automātiem apkope atšķiras, bet mūsu tehniķi, uzstādot kafijas automātu, parādīs jums, kā rīkoties, lai tas darbotos maksimāli labi.

Pēcpārdošanas servisa komanda

Mūsu draudzīgā pēcpārdošanas servisa komanda atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

Mūsu draudzīgais ūdens dzesētāju un kafijas automātu serviss atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem par piegādēm, jūsu kontu, rēķiniem vai kafijas automātiem. Ja nepieciešams kafijas automātu serviss, mēs diagnosticēsim problēmu un palīdzēsim jums to ātri novērst.

Lai saņemtu palīdzību, lūdzu zvaniet mums pa tālruni 8000 81 81 darba dienās no plkst. 8:00 līdz 18:00.

Mūsu tehniskā komanda veiks regulāru apkopi - kafijas automāta tīrīšana, apkope un pārbaude. Mums ir pietiekams kvalificētu tehniķu skaits, kas pieejami mūsu klientiem visā Latvijā. Eden Springs tehniķi saņem plašu apmācību mūsu uzņēmumā, kā arī Eiropas ūdens dzesētāju asociācijas (Watercoolers Europe association) sertificētus apmācību kursus.

Ja nepieciešams servisa apmeklējums, mūsu tehniķu komanda parasti reaģēs 5 darba stundu laikā. Maksimālais laiks, kurā sazināsimies, ar jūsu uzņēmumu ir 9 biznesa stundas. Vairāk nekā 96% problēmu iespējams novērst pirmā apmeklējuma laikā. Un vidējais laiks starp jauniem kafijas automātu bojājumiem ir 56 nedēļas.

Lai saņemtu palīdzību, lūdzu zvaniet mums pa tālruni 8000 81 81 darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00.

Jautājumi?

Lai ātri atrastu jums nepieciešamu informāciju, lūdzu pārskatiet bieži uzdotu jautājumu sadaļu, zvaniet uz klientu atbalsta tālruni vai lietojiet mājas lapas kontaktformu.