Veldzējam slāpes un sniedzam spēku visā Latvijā un Eiropā

Dzeramā ūdens piegāde

Eden Springs ir Eiropas vadošais ūdens un kafijas piegādes uzņēmums mājās vai birojā.

Uzņēmumi izvēlas uzstādīt ūdens dzesētāju un kafijas automātu savos birojos darbinieku, klientu un apmeklētāju labsajūtai, jo:
ūdens un kafija sastāda 80% no darbā patērētiem dzērieniem;
Eden Springs ir vienas pieturas uzņēmums, kas nodrošina uzstādīšanu, servisu un piegādi visā Latvijā;

Eden dzeramais ūdens
Mums ir plašs ūdens produkcijas klāsts - dzeramais ūdens pudelēs, ūdens dzesētāji, ūdens, pildīts nelielās pudelēs u.c., lai apmierinātu ikviena biroja vajadzības.

Katru gadu Eden springs veldzē slāpes Eiropā:

  • 800 miljoni litri ūdens;
  • 1 miljons birojos un mājokļos;
  • 18 valstīs

Eden kafijas piegāde
Visa veida kafijas piegāde darbavietā. Plaša izvēle - kafijas automāti un kafija (pupiņu kafija, maltā  kafija un kafijas dzērieni). Mēs izveidosim pielāgotu piedāvājumu jebkuram kientam un kafijas gaumei. Mūsu piegādātāji ir vadošie kafijas zīmoli: Lavazza un Alfredo.

Mūsu mērķis ir būt par Jūsu iecienītāko ūdens un kafijas piegādātāju

Ūdens un kafijas piegāde

Mūsu mērķi un vīziju raksturo Eden uzņēmuma kultūra un rīcība, ikdienā strādājot ar klientiem:

Mums rūp:

  • ikviens ūdens un kafijas piegādes aspekts jūsu darba vietā vai mājās. Mūsu mērķis ir nodrošināt uzticamu un nemanāmu servisu, kad vien tas ir nepieciešams;
  • mūsu klientiem, videi un kopienai tuvu un tālu nodrošinām ētisku un atbildīgu darbu;
  • cenšamies būt lielisks darba devējs saviem darbiniekiem.

Mēs uzsveram:

  • Kvalitāti, koncentrējoties uz labākās kvalitātes produktiem, labu servisu un sadarbību ar atzītiem piegādātājiem un asociācijām.
  • Mūsu klientu labsajūta. Eden Springs piedāvā produktus un prakses, kas nodrošina veselīgu un produktīvu dzīvesveidu gan jūsu birojā, gan mājās.
  • Vadība. Mēs esam uzņēmums ar pozīciju, kā atbildīgs līderis ūdens un kafijas servisa nozarē Eiropā.

Oglekļa patēriņš

vides politika

Pēc gandrīz 10 gadus ilgušiem ilgtspējīgas darbības nodrošināšanas pasākumiem Eden Springs, kā Eiropas tirgus līderis ūdens piegādē birojiem, 2018. gadā ir pieņēmis lēmumu spert vēl vienu soli uz priekšu, lai kļūtu par lielāko Eiropas sertificēto Neitrālā Oglekļa (CarbonNeutral) ūdens un kafijas uzņēmumu. Bez tam, mūsu produktiem un to lietošanai uz pirmo gadu ir piešķirta CarbonNeutral sertifikācija.

Vienkāršāk sakot, tas nozīmē, ka ikkatrai darbībai, ikkatrai lietai, ko veic mūsu darbinieki pēc iziešanas no mājas un došanās uz darbu, līdz visai mūsu smago piegādes mašīnu darbībām, ir nulles ietekme uz CO2 emisijām.

Lasīt vairāk

"Mums Rūp" nav tikai apgalvojums, mēs to pierādām

Mēs atbalstām organizācijas, kuras sniedz izmērāmu labumu indivīdu un kopienas veselībai un labsajūtai. Mēs izmērām savu ziedojumu efektivitāti, lai nodrošinātu reālas pārmaiņas, nevis tikai šķietamus ieguvumus. 

Viena no mūsu prioritātēm ir atdot kopienai, kurās strādājam, īpaši trūcīgākajai tās daļai. Mēs palīdzam dažādākajos veidos, piemēram, sniedzam finanšu atbalstu vietējām labdarības organizācijām, nodrošinām nodarbinātību cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī nodrošinām bezmaksas dzeramo ūdeni līdzekļu vākšanas vai sporta pasākumu laikā.

Mums rūp cilvēki, kas dzīvo mazāk priviliģētos reģionos, atbalstām kopienas, kurās trūkst svaigs, veselīgs dzeramais ūdens un kur bērniem nereti nav pieejama izglītība.
Ar organizācijas People Help People - One World starpniecīby mēs palīdzam vietējām sabiedrībām Centrālāfrikā, atbalstot dzeramā ūdens projektus, mājokļus, veselības pamatpakalpojumus un izglītību. 

Mums uzticas miljons klientu

Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi mums ir izdevies apgūt būtiskāko, kam ir nozīme jūsu organizācijai un darbiniekiem - gards, augstas kvalitātes ūdens un kafija, kā arī uzticams serviss. Vairāk nekā 1 miljons klientu visā Eiropā uztic mums ūdens un kafijas piegādi birojos un mājās.

Mums ir ļoti svarīga ūdens kvalitāte, ko piegādājam klientiem, neatkarīgi no tā, vai ūdens ir nācis no mūsu pašu rūpīgi izvērtēta avota vai to filtrē no ūdensvada. Mēs veicam striktas pārbaudes, atbilstoši ISO kvalitātes standartiem, lai pārliecinātos, ka tas ir higiēniski tīrs un atbilst visām Latvijas un ES prasībām. Arī mūsu kafija un kafijas automāti ir rūpīgi atlasīti no labāko zīmolu un ražotāju piedāvājuma.

Mēs ticam, ka labākais veids kā jums pakalpot, ir izprast jūsu vēlmes, bažas un sniegt labāko sadarbības pieredzi.
Mūsu galvenā prioritāte, ir ieklausīties jūsu teiktajā - mūsu klientos. Ja tas nozīmē procesa vai produkta pārveidi, lai notiek!
Tieši tādēļ esam izstrādājuši elastīgas ūdens un kafijas piegādes pakalpojumu paketes, lai tās būtu pielāgotas jūsu vajadzībām. Neviens nevēlas neizdevīgus līgumus, ne jūs, ne mēs.
Tieši tādēļ cenšamies nodrošināt naudas un ieguvumu savstarpēju saskaņu - augstu kvalitāti par labu cenu. Mūsu klientiem nedrīkt būt sajūta, ka tie pārmaksā.

Esam gatavi kļūt par jūsu pavadoņiem jūsu biznesā, nodrošinot kafijas un ūdens piegādi jūsu darbinieku labsajūtai un produktivitātei, sniedzot pareizu izvēli par pareizu cenu.

Mūsu 5 solījumi klientiem ir izstrādāti, lai nodrošinātu jums gaidīto servisu - ik dienu:
Ātra iekārtu uzstādīšana;
Apmierinātība ar produktu;
Augstākais higiēnas līmenis;
Piegāde laikā;
Ātrs problēmu risinājums.

Ja vēlaties atstāt atsauksmi vai uzdot jautājumu, lūdzu sazinieties ar mums! Ar prieku atbildēsim.

Jūsu uzņēmumam rūp savu darbinieku labsajūta darba vietā. Līdzīgi kā mums! Jau vairāk, nekā 20 gadus mēs izlabojam miljoniem darbinieku un klientu veselību un labsajūtu, nodrošinot tīru un gardu dzeramo ūdeni un kafiju.
Vai zinājāt, ka palīdzēt saviem darbiniekiem ar svaigu, veselīgu dzeramo ūdeni, ir viens no izmaksu efektīvākajiem veidiem, lai jūsu uzņēmumu uzturētu veselīgu un produktīvu?
Augstas kvalitātes dzeramais ūdens uzlabo darbinieku labsajūtu, samazinot hronisku slimību risku, ar veselību saistītās izmaksas un uzlabojot kopējo noskaņojumu.
Savukārt garda un svaigi pagatavota kafija darba vietā iepriecinās gan jūsu darbiniekus, gan apmeklētājus. Viņi novērtē šo žestu un kļūst lojālāki. Kafija sniedz enerģiju, kas uzlabo produktivitāti.
Uzziniet vairāk par labsajūtu darba vietā mūsu blogā un abonējiet mūsu informatīvo izdevumu.

Karjeras iespējas Eden Springs

Darba intervija

Eden Springs ir Latvijas vadošais ūdens un kafijas piegādes uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi biroju un mājokļu apkalpošanā. Mēs vienmēr domājam par klientiem un mūsu mērķis ir ar saviem produktiem un pakalpojumiem vienmēr apmierināt ikvienu klientu.

Uzņēmumā Eden Springs jūs sastapsiet atvērtību, aizrautību un tiekšanos uz servisa izcilību.
Mūsu 180 darbinieki mums ir ļoti svarīgi, mēs veicinām savu darbinieku izaugsmi, ceļot kvalifikāciju, nodrošinot apmācības vietā un karjeras izaugsmes iespējas uzņēmumā.

Mēs augsti vērtējam darbiniekus, kas prot strādāt komandā, spēj ienest jaunas idejas, uzņemties iniciatīvu un pastāvīgi strādāt uzņēmējdarbības vidē.
Ja mums ir kopējas intereses un līdzīgas ambīcijas un jums ir vēlme kļūt par daļu no Eden piedzīvojuma, ar prieku gaidīsim jūsu ziņu.

Eden Springs kā daļa no Cott korporācijas

Cott korporācijas logo

Kopš 2016. gada Eden Springs ietilpst Cott korporācijā (NYSE:COT; TSX:BCB), kas ir daudznozaru dzērienu ražošanas uzņēmums ar apjoma ziņā vislielāko nacionālā tirgus daļu Ziemeļamerikā un Eiropā mājsaimniecību un biroju patēriņam paredzēta pudelēs iepildīta ūdens piegādes nozarē, līderis tradicionālas kafijas grauzdēšanā un ledus tējas maisījumu pagatavošanā ASV pārtikas nozares vajadzībām un viens no pasaules lielākajiem dzērienu ražotājiem pēc mazumtirgotāju, zīmolu īpašnieku un izplatītāju pasūtījuma.

Cott nodrošina piegādes vairāk nekā 2,3 miljoniem klientu vai piegādes punktu visā Ziemeļamerikā un Eiropā, un to ļauj īstenot stratēģiski izveidots pārdošanas un izplatīšanas filiāļu un tirdzniecības vietu tīkls, kā arī vairumtirgotāji un izplatītāji. Tas nodrošina grupas spēju efektīvi apkalpot dzīvojamās ēkas, uzņēmumus, restorānu ķēdes, viesnīcas, mazus un lielus mazumtirgotājus un veselības aprūpes iestādes.
Papildu informāciju lūdzam skatīt vietnē www.cott.com.

Iepazīties ar Cott ētikas kodeksu variet šeit.