Eden ūdens 2 x 18,9L tikai € 10.99!
Bez līgumiem - Bez saistībām
Ūdens pumpis īpašā cenā
Ūdens piegāde līdz jūsu durvīm

Ērta ūdens piegāde uz mājām

Vai zināt, cik daudz jūs ūdens gada laikā stiepjat uz mājām? Ļaujiet mums padarīt jūsu dzīvi vieglāku! Pasūti Eden ūdens piegādes pakalpojumu uz mājām un izbaudi savu brīvo laiku!

Videi draudzīgs ūdens piegādes risinājums

Kā Eiropas līderi ūdens un kafijas piegādē mājas un biroja jomā mēs rūpējamies par vidi, veidojot savu stratēģiju balstoties uz Eko iniciatīvām. - Mūsu biznesam, flotei un produktiem ir nulle CO2 izmešu. - Mēs izmantojam Eden 19L atkārtoti lietojamas pudeles. Ūdens pudele tiek lietota 50 reizes, pēc tā tiek pārstrādāta, kā rezultātā nav atkritumu. - Viena Eden 19L pudele = 1800 0,5L PET pudeles. - Mēs ieviešam arī jaunus bio produktus, piemēram, pilnīgi bioloģiski pārstrādājamas bio krūzes.

Ļaujiet mums palīdzēt jums attīstīt veselīgus dzeršanas paradumus

2 L ŪDENS DIENĀ - veselīgs veids, kā hidrēt ķermeni ikdienā. Pareiza ķermeņa hidratācija pozitīvi ietekmē labsajūtu un samazina pakļaušanos stresam. Dehidratācijas gadījumā mums nav spēka un jūtam enerģijas trūkumu. Lai uzturētu nemainīgu hidratācijas līmeni, pieaugušajam dienā vajadzētu izdzert apmēram 2 litrus labas kvalitātes ūdens. Kamēr notiek fiziska piepūle vai ir augstāka temperatūra, šim daudzumam vajadzētu būt lielākam.

Ūdens piegādes pakalpojumam - elastīgas līguma iespējas

Jūs mums rūpat, tāpēc mēs jums esam sagatavojuši divus līguma variantus: standarta līgums un darījums bez līguma. Izbaudiet ūdens piegādi bez saistībām! Pasūtiet tūlīt!

Izvēlieties ērtību
Glābiet planētu
Attīstiet veselīgus dzeršanas paradumus
Izvēlieties elastību
Dzeramais ūdens piegāde uz mājām

Izbaudiet: ūdens piegāde uz mājām!

Aizmirstiet par papildus ūdens pudeļu turēšanu mājās un atbrīvojiet vietu ledusskapī!
Kāpēc turpināt pārvadāt smagās pudeles no lielveikala, kad mēs varam piegādāt dzeramo ūdeni tieši uz jūsu mājām? Jūsu dienas tiek dotas, lai tās varētu izbaudīt, nevis domāt par šādām lietām. Tieši tāpēc mēs vēlamies piedāvāt mūsu ūdens piegādes pakalpojumus tieši uz jūsu mājām.
Turklāt mūsu ūdens uz mājām risinājumi ir ar cieņu pret vidi, jo mūsu pudeles ir atkārtoti lietojamas un pārstrādājamas. Jūs varat baudīt mūsu dzeramā un avota ūdens piegādes ērtības, vienlaikus aizsargājot vidi!

Sazināties
Kā darbojas Eden ūdens piegāde uz mājām?

Kā darbojas Eden ūdens piegāde uz mājām?

Eden mēs piedāvājam ērtu veidu, kā baudīt ūdeni jūsu mājās. Mēs piedāvājam jums porcelāna statīvu (novietojamu uz galda vai uz grīdas) vai mehānisko ūdens sūkni un dzeramā vai avota ūdens pudeles. Mēs sakārtojam piegādes dienu, kas atbilst jūsu vajadzībām, mēs jums dodam ūdeni, jums tas garšo, mēs paņemam tukšās pudeles, un piegādājam jums jaunas ūdens pudeles. Tik vienkārši!

Sazināties
Kur mēs piegādājam ūdeni privātpersonām?

Kur mēs piegādājam ūdeni privātpersonām?

Mēs piegādājam dzeramo un avota ūdeni visā Latvijā pēc piegādes grafika. Mums ir filiāles gan Vidzemē, gan Kurzemē, gan Latgalē. Sazinieties ar mums, un vienosimies par ūdens piegādi uz mājām vai biroju, lai jūs varētu baudīt augstvērtīgu ūdeni, lai kur Latvijā jūs atrastos.

Sazināties