Izbaudiet Eden ūdens servisu savās mājās

Aizmirstiet par papildus ūdens pudeļu turēšanu mājās un atbrīvojiet vietu ledusskapī!
Kāpēc turpināt pārvadāt smagās pudeles no lielveikala, kad mēs varam piegādāt ūdeni tieši uz jūsu mājām? Jūsu dienas tiek dotas, lai tās varētu izbaudīt, nevis domāt par šādām lietām. Tieši tāpēc mēs vēlamies piedāvāt mūsu ūdens piegādes pakalpojumus tieši uz jūsu mājām.
Turklāt mūsu mājas ūdens risinājumi ir c ar cieņu pret vidi, jo mūsu pudeles ir atkārtoti lietojamas un pārstrādājamas. Jūs varat baudīt mūsu ūdens piegādes ērtības, vienlaikus aizsargājot vidi!

Kā darbojas Eden ūdens piegāde uz mājām?

Eden mēs piedāvājam ērtu veidu, kā baudīt ūdeni jūsu mājās. Mēs piedāvājam jums porcelāna statīvu (novietojamu uz galda vai uz grīdas) vai mehānisko ūdens sūkni un dzeramā vai avota ūdens pudeles. Mēs sakārtojam piegādes dienu, kas atbilst jūsu vajadzībām, mēs jums dodam ūdeni, jums tas garšo, mēs paņemam tukšās pudeles, un piegādājam jums jaunas ūdens pudeles. Tik vienkārši!

Saņemt piedāvājumu
ūdens piegāde uz mājām

Kur mēs piegādājam ūdeni privātpersonām?

Mēs piegādājam ūdeni visā Latvijā pēc piegādes grafika. Mums ir filiāles gan Vidzemē, gan Kurzemē, gan Latgalē. Sazinieties ar mums, un vienosimies par piegādi, lai jūs varētu baudīt augstvērtīgu ūdeni, lai kur Latvijā jūs atrastos.

Saņemt piedāvājumu