Sazināties
 • Aizpildot šo formu, jūs piekrītat, ka  EDEN SPRINGS LATVIA SIA apstrādā jūsu datus atbilstoši šīs formas mērķim.

  Jūsu datus varētu izpaust kādam no mūsu grupas uzņēmumiem, un datu apstrādesuzņēmumiem, gan Eiropas Ekonomiskajā Zonā (EEZ), gan ārpus tās. Datu nodošana ārpus EEZ notiek, nodrošinot atbilstošu personas datu aizsardzības līmeni, pamatojoties uz Eiropas Komisijas lēmumu par atbilstību.

  Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu un jūs varat arī izmantot savas piekļuves tiesības, kā arī jūsu tiesības uz labošanu, dzēšanu, iebilšanu, apstrādes ierobežojumiem un datu pārnesamību,  nosūtot pieprasījumu uz e-pastu GDPR@lv.edensprings.com, iekļaujot tajā savu vārdu un kontaktinformāciju komunikācijas un verifikācijas mērķiem, un nepieciešamās detaļas jūsu pieprasījuma izpildei.

  Jebkurā gadījumā papildu informāciju par datu aizsardzību var atrast mūsu privātuma politikā: Privātuma politika(https://www.edensprings.lv/privatuma-politika)

Sazināties
PALĪDZIET VIŅIEM JUSTIES
DZĪVĀKIEM NEKĀ JEBKAD - AR EDEN
Paliec hidratēts!

Lai jūsu darbinieki justos aktīvi darbā un neizskatītos pēc zombijiem, viņiem jābūt labi hidratētiem. Dzerot 1.5 līdz 2L kvalitatīva dabīgā ūdens dienā, viņi jutīsies vairāk motivēti, enerģiski, produktīvi un dzīvāki nekā jebkad!

Fantastisk smag og høj kvaitet
Teicama garša un lieliska kvalitāte

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes dzeramo un avota ūdeni ar lielisku garšu. Pievienojies Eden tagad un izvēlies savam uzņēmumam atbilstošāko risinājumu.

Pasūti savu ūdens dzesētāju tagad un izbaudi 50% atlaidi pirmos 3 mēnešus!

 

Izbaudi servisu, kurā viss iekļauts!

Izvēlies Eden un servisu, kurā iekļauts:

 •  Dzesētāja noma
 •  Apkope
 •  Piegāde
 •  Ūdens pudeļu apmaiņa
 •  Tīrīšana
Service Eden