ūdens dzesētāji

Ūdens lietošanas iekārtas

Mūsu zināšanas un pieredze jūsu rīcībā!
Eden avota ūdenim -50% atlaide uzņēmumiem
Akcija pirmajiem diviem mēnešiem
Oasis RFX ūdens dzesētājs īrej
Viegli noslēdzams līgums un ātra piegāde
Tikai 0,33 eiro / litrā +pvn
Eden ūdens ērtā formātā

Ūdens piegāde
no 4 iepakojumiem Eden ūdens

Tikai 0,33 eiro / litrā +pvn
Negāzēts un gāzēts ūdens 0,5L/1,5L/5L izmēros
Ātra piegāde
50% atlaide avota ūdenim
pirmos 2 mēnešus

Ūdens piegāde no
2 līdz 10 pudelēm Eden 19L ūdens

50% atlaide ūdenim pirmos 2 mēnešus
Ūdens dzesētāja īre- Oasis RFX
Ātra piegāde uz biroju
30% atlaide filtrēta ūdens dzesētāja īrei
pirmos divus mēnešus

Bezlimita filtrēts ūdens
   

30% atlaide dzesētāja īrei pirmos divus mēnešus
Nemainīgas izmaksas un ietaupīta vieta
Ātra uzstādīšana biroja telpās

Eden Springs - Eiropas līderis ūdens dzesētāju un ūdens piegādē

Uzticieties mūsu pieredzei Eiropā. Mēs esam ūdens dzesētāju un ūdens piegādes līderi gan mājām, gan birojiem. Mēs parūpēsimies par visiem jums būtiskiem aspektiem un prasībām attiecībā uz ūdeni birojā. Neatkarīgi no tā, vai tā ir ātra uzstādīšana vai piegāde visā valstī, neliela uzņēmuma vai liela, starptautiska uzņēmuma apkalpošana neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu biroji, mēs sniegsim jums nepieciešamo tehnisko atbalstu.

Videi draudzīgs uzņēmums

Esiet atbildīgi pret apkārtējo vidi. Mēs piedāvājam pakalpojumus ar Zero CO2 emisijām, izmantojam pārstrādājamās pudeles un ieguldām atjaunojamā enerģijā.

Divi Vienā risinājums - ūdens & kafijas serviss

Izvēlieties sev risinājumu, pasūtot pakalpojumu "Viss iekļauts" - Kafija un Ūdens. Mēs nodrošinām augstākās klases pakalpojumus ar piegādi tieši uz ofisu vai mājām.

Vienmēr jums tuvu- izstrādāts izplatīšanas tīkls

Piedāvājam avota ūdens piegādi kā uz mājām, tā arī lieliem un maziem uzņēmumiem: no startapiem līdz lielajiem multinacionāliem ofisiem visā valstī. Dzeramais ūdens piegāde 18,9 l pudelēs par izdevīgu cenu līdz biroja vai mājas durvīm - 99% no mūsu ūdens piegādēm ir efektīvas. Izbaudiet atsvaidzinošu ūdeni no avota "Crystal" katru dienu, mēs parūpēsimies par pārējo!

Eiropas līderis ūdens dzesētāju & ūdens piegādē
Videi draudzīgs uzņēmums
Divi Vienā risinājums - ūdens & kafijas serviss
Vienmēr jums tuvu- izstrādāts izplatīšanas tīkls
Avota udens dzesētāji

Avota udens dzesētāji

Uzņēmuma Eden pudelēs pildītais ūdens nāk no Ādažu novada aizsargājama dabiskā avota valstī. Mēs esam apņēmušies aizsargāt vidi, un tāpēc mēs strādājam ar vietējo ūdeni, kas mums piedāvā vislabāko kvalitāti. Avoti, no kuriem mēs iegūstam savu ūdeni, ir rūpīgi izvēlēti un atrodas vietās, kas atrodas tālu no piesārņojuma. 

Uzziniet vairāk
Pie ūdensvada pievienojami dzesētāji

Pie ūdensvada pievienojami dzesētāji

Mēs piedāvājam jums ūdens padeves ierīci, kas pievienota strāvas padeves avotam, lai jūs vienmēr varētu nodrošināt ar tīru ūdeni. Jūs varat baudīt tīru ūdeni pastāvīgi un jebkurā diennakts laikā, neizmantojot pudeles. Mūsu filtri novērš caurulēs kaitīgos elementus, piemēram, hloru, baktērijas, smakas un aromātus, nodrošinot augstas kvalitātes ūdeni. 

Uzziniet vairāk
pou vs hod

Pudelēs uzpildīta ūdens dzesētāji vai tīklam pievienoti dzesētāji?

Uzņēmumā Eden mēs piedāvājam jūsu uzņēmumam nepieciešamo ūdens risinājumu. Mēs piedāvājam jums divu veidu ūdens avotus, lai jūs varētu izvēlēties sev vispiemērotāko: 

1. Pudelēs uzpildīta ūdens dzesētāji: Mēs jums piedāvājam tīru avota ūdeni, kas uzpildīts pudelēs 18,9 litru formātā. Jūs varat baudīt aukstu vai istabas temperatūras ūdeni no dabīgiem avotiem, kas atrodas dažādās Latvijas vietās.
2. Ūdens attīrītāji: Mēs piedāvājam arī tekoša ūdens dzesētājus un attīrītājus, kas filtrē ūdeni, lai jūs baudītu vislabāko kvalitāti. Iegūstiet neierobežotu, lielisku garšu un kvalitatīvu aukstu ūdeni ar padeves ierīcēm, kas pievienotas ūdens tīklam. 

Ūdens birojam

Ūdens birojam

Uzņēmumā Eden Springs mēs piegādājam jūsu uzņēmumam ūdeni un uzlabojam darbinieku vitalitāti ar augstas kvalitātes produktiem. Nomājiet vai iegādājieties ūdens padeves ierīci, kas vislabāk atbilst jūsu biroja vajadzībām. Mūsu uzstādīšana ir ātra, un mēs piedāvājam valsts mērogā piegādes pakalpojumu, lai jūs katru dienu varētu baudīt kvalitatīvu, sertificētu avota ūdeni savā birojā.

Uzziniet vairāk
ūdens uz mājām

Ūdens uz mājām

Uzņēmumā Eden mēs piedāvājam jums labāko risinājumu jūsu mājām tīru un veselīgu ūdeni. Mūsu ūdens padeves ierīce ar tvertni ir ļoti ērti lietojama, un tā jāpievieno tikai elektriskajai strāvas padevei. Mēs piedāvājam jums dažādus avotus, ar kuriem jūs varat baudīt tīru, augstas kvalitātes ūdeni no viena no mūsu avotiem Latvijā

Uzziniet vairāk
Labākās kvalitātes avota ūdens - labākais jums

Augstas kvalitātes avota ūdens

Mēs jau vairāk nekā 20 gadus izplatām ūdens padeves ierīces birojiem un uzņēmumiem visā Eiropā. Mūsu mērķis ir panākt, lai jūs varētu baudīt augstas kvalitātes dabisko ūdeni savā darba vidē. Ūdens ir būtisks, lai uzlādētu enerģiju, veicinātu koncentrēšanos un izbaudītu veselīga dzīvesveida paradumus, kas ir svarīgi faktori pozitīvas un produktīvas darba vietas veidošanā. 

Uzziniet vairāk
Piederumi

Ūdens dzesētāju piederumi

Papildus ūdens avotiem uzņēmumā Eden mēs piedāvājam plašu piederumu klāstu, piemēram, pārstrādājamas glāzes, pudeļu turētājus, CO2 pudeles. Šie piederumi nodrošinās jums pilnu pakalpojumu. 

Uzziniet vairāk
Apkope un serviss

Apkope un serviss

Mēs visiem saviem klientiem piedāvājam augstas kvalitātes pakalpojumus, un šī iemesla dēļ mūsu darbs nebeidzas ar ūdens izplatīšanu uzņēmumiem, bet mēs esam arī apņēmušies uzturēt padeves ierīces. Mūsu mērķis ir tas, ka jums nav jāuztraucas ne par ko citu kā par augstas kvalitātes ūdens baudīšanu savā birojā.

Uzziniet vairāk
Ūdens dzesētāju higiēna

Ūdens dzesētāju higiēna

Ūdens padeves ierīces higiēna ir būtiska, lai garantētu vislabāko kvalitāti, tāpēc uzņēmumā Eden Springs mums ir speciālistu komanda, kas ir sagatavota uzturēšanas un higiēnas nodrošināšanas procesiem. Mūsu augsti kvalificēto personālu kā higiēnas speciālistus ir sertificējusi EBWA (European Bottled Watercooler Association).