Eden

Par Mums

Uzņēmumā Eden Primo mūsu mērķis ir iedvesmot veselīgu dzīvesveidu mājās un darbā, atvieglojot saviem klientiem iespēju iegūt kvalitatīvu ūdeni jebkurā laikā, jebkurā vietā un jebkādā veidā. 

 

Mēs esam vadošais dzeramā ūdens risinājumu nodrošinātājs Eiropā un Ziemeļamerikā ar vairāk nekā 9 000 darbiniekiem un 2,6 miljoniem klientu tirgos 21 valstīs. 

 

Elastīgi risinājumi, lai apmierinātu visu mūsu klientu specifiskās vajadzības. Veiksmīgā kombinācija — lielums, ģeogrāfiskais klājums, augstākās klases tehnoloģijas un pieredze garantē mums iespēju saviem klientiem piedāvāt vislabākos pakalpojumus un risinājumus, kas atbilst dažādām vajadzībām. No uzpildītām pudelēm līdz ūdens filtriem un ūdens dzesētājiem dzīvojamām ēkām un lielas kapacitātes birojiem un darba vietām. 

 

Apmierināti klienti ir mūsu vislielākā prioritāte. Klienta dzīves mentalitāte ir iestrādāta mūsu uzņēmumā. Veicot rūpīgu uzraudzību, mēs nepārtraukti optimizējam un uzlabojam katru dienu, lai pārsniegtu ekspektācijas. Mēs proaktīvi meklējam visgodīgākās atsauksmes, izmantojot nozares standarta praksi un atpazīstamas platformas, tostarp NPS aptaujas, Google my business un Trustpilot atsauksmes. 

 

Ūdens ir dabas dāvana, un mūsu misijas sirdī ir apkārtējās vides aizsardzība. Mēs ar lepnumu nodrošinām ūdeni saviem klientiem videi draudzīgā veidā, un vairāk nekā 10 gadus Eden Primo ir uzturējis Carbon Neutral sertifikāciju Eiropā. Mēs izmantojam 100% atjaunojamu elektrību un aktīvi iestājamies par savu ūdens avotu saudzēšanu.  

 

Papildus informācijai skatiet http://www.culliganinternational.com/