Eden Springs
Eden Spain

Par Mums

Filiāles un dabīgā ūdens ieguves avotu tīkls 19 valstīs ļauj Eden piegādāt vairāk nekā 800 miljonu litrus ūdens katru gadu un apkalpot vairāk nekā pusmiljonu klientu, nodrošinot ūdens un kafijas risinājumus. Risinājumos ietilpst plašs klāsts ūdens dzesētāju, POU ūdens dzesētāju un maza izmēra ūdens pudeles, kā arī karstu dzērienu risinājumi, ieskaitot kafijas automātus, augstas kvalitātes kafiju, tēju un citus piederumus (produktus). Eden saviem klientiem katru gadu piegādā aptuveni 800mm litrus ūdens, 30mm kafijas kapsulas, kā arī ievērojamu daudzumu maltas kafijas!

 

Eden nodarbina aptuveni 3000 darbinieku, un tas pārvalda izplatīšanas tīklu visā kontinentā, ieskaitot ražošanas struktūras, aptuveni 1100 apkalpojošo transportlīdzekļu un 29 5G °(18.9L pudeļu) ūdens pildīšanas rūpnīcas (ieskaitot Eden pildīšanas ārpakalpojumu sniedzējus). Darbības mērogs tika sasniegts, apvienojot uzņēmējdarbību, tirgus paplašināšanu, operatīvo izcilību un vairāk nekā 100 dažāda lieluma uzņēmumu iegādi kopš 1998. Gada.

 

Kopš 2016. gada Eden Springs ir daļa no Primo Water Corporation (NYSE: PRMW; TSX: PRMW), dzērienu uzņēmuma ar lielāko ūdens pudeļu piegāžu apjomu mājsaimniecībām un birojiem Ziemeļamerikā. Tāpat Primo Water Corporation ir līderis Eiropas, Amerikas un Izraēlas tirgos, kas piedāvā pielāgotus grauzdētas kafijas un dažādu kafijas, tējas pakalpojumus pārtikas nozarei un ir viens no lielākajiem dzērienu ražotājiem pasaulē, kas sadarbojas ar mazumtirgotājiem, zīmolu īpašniekiem un izplatītājiem. Eden ir vadošo pozīciju skaitā priekš Point of use (ar ūdens vadu savienojamā ūdens filtrēšanas sistēma) un filtrēšanas jomā 21.gadsimtā, kā arī vadošās pozīcijas ūdens padeves, attīrīta, pudelēs pildīta ūdens un pašapkalpošanās dzeramā ūdens uzpildes jomā ASV un Kanādā. Primo Water Corporation platforma strādā ar vairāk nekā 2,5 miljoniem klientu un izplatītāju punktiem Ziemeļamerikā un Eiropā, izmantojot dažādu iekārtu atbalstu un stratēģiski izdevīgas atrašanās vietas gan no pārdošanas, gan izplatīšanas skatupunkta. Tas ļauj efektīvi strādāt ar mājsaimniecībām, uzņēmumiem, restorānu ķēdēm, viesnīcām, maziem un lieliem mazumtirgotājiem un veselības centriem.

Papildus informācijai skatiet http://www.primowatercorp.com