Eden Springs

Eden Springs Grupa

Sniedz enerģiju uzņēmumiem vairāk nekā 18 gadu
Eden Spain

Eden

Pasaules līderis šajā nozarē Eden Springs ienāca Latvijas tirgū 2003. gadā. Šajā laikā Eden ir kļuvis par vadošo uzņēmumu nozarē, piedāvājot ūdens un kafijas risinājumus visā Latvijā - gan uzņēmumiem, gan privātpersonām.

Eden ir uzņēmums, kas strādā videi draudzīgi, un tam piešķirti vairāki kvalitātes sertifikāti. Mūsu ūdens avots atrodas Latvijā, Ādažu novadā. Tāpat mēs intensīvi strādājam, lai optimizētu mūsu maršrutus. Pudeles, ko izmantojam ūdens dzesētājiem, ir pārstrādājamas un atkārtoti izmantojamas, izvairoties no pārlieku liela daudzuma plastmasas ražošanas. Mēs strādājam, lai pēc iespējas samazinātu CO2 emisijas.

Uzņēmums pastāvīgi attīstās. Sākotnēji uzņēmums piegādāja tikai ūdeni. Mūsdienās Eden Springs piedāvā gan ūdens, gan kafijas risinājumus birojiem un mājām visā ELatvijā. Mēs pastāvīgi domājam par to, kā virzīties uz priekšu un apmierinātu mūsu klientu vajadzības.

Līderis Eiropā

Eden Springs Europe ir vadošais ūdens zīmols uzņēmumiem, piedāvājot plašu risinājumu klāstu, piemēram, ūdeni, pie ūdensvada pievienojamus ūdens dzesētājus un nelielas ūdens pudeles. Mūsu plašais kafijas risinājumu klāsts birojiem ļauj mums izvirzīt mērķi un kļūt par vadošo ūdens un kafijas piegādātāju Eiropā.
Filiāles un dabīgo avotu tīkls 18 valstīs ļauj Eden piegādāt vairāk nekā 800 miljonu litrus ūdens katru gadu un apkalpot vairāk nekā pusmiljonu klientu, nodrošinot ūdens un kafijas risinājumus.
Mūsu mērķis ir sniegt enerģiju mūsu klientiem Eiropā, piedāvājot dzērienu risinājumus. Pateicoties produktiem, kas sniedz enerģiju un labsajūtu darba vietā, Eden ļauj ikvienam no mums labāk parūpēties par sevi katru dienu. Uzziniet vairāk par mūsu starptautisko darbību, produktu piedāvājumu un valstīm, kurās strādājam.
Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par Eden Springs grupu, apmeklējiet tīmekļa vietni www.edensprings.com vai, ja vēlaties vairāk informācijas par uzņēmumu, varat ar mums sazināties, nosūtot e-pastu us: info@lv.edensprings.com. Mēs labprāt izstāstīsim jums vairāk par Eden.

Cott Group

Kopš 2016. gada Eden Springs ir daļa no Cott Corporation (NYSE: COT; TSX: BCB), dzērienu uzņēmuma ar lielāko ūdens pudeļu piegāžu apjomu mājsaimniecībām un birojiem Ziemeļamerikā. Tāpat Cott Corporation ir līderis Eiropā, kas piedāvā pielāgotus grauzdētas kafijas un dažādu kafijas, tējas pakalpojumus pārtikas nozarei ASV, un tas ir viens no lielākajiem dzērienu ražotājiem pasaulē, kas sadarbojas ar mazumtirgotājiem, zīmolu īpašniekiem un izplatītājiem.
Cott platforma strādā ar vairāk nekā 2,3 miljoniem klientu un izplatītāju punktiem Ziemeļamerikā un Eiropā, izmantojot dažādu iekārtu atbalstu un stratēģiski izdevīgas atrašanās vietas gan no pārdošanas, gan izplatīšanas skatpunkta. Tas ļauj koncernam efektīvi strādāt ar mājsaimniecībām, uzņēmumiem, restorānu ķēdēm, viesnīcām, maziem un lieliem mazumtirgotājiem un veselības centriem.
 

Iepazīties ar Cott ētikas kodeksu variet šeit.