Pievienojies Eden

Kopā ar jums mūsu mērķis ir radīt pozitīvas pārmaiņas pasaulē. Filiālēs 18 valstīs mēs nodarbinām vairāk nekā 3000 cilvēku,
Eden carreers

Darbs Eden

Mēs rūpējamies par mūsu darbiniekiem, un mēs viņiem piedāvājam izaugsmes un attīstības iespējas, kā arī dažādus interesantus izaicinājumus un telpu radošu iniciatīvu īstenošanai un faktisku pārmaiņu ieviešanai.
Mūsu dibinātājam bija skaidra vīzija un mērķis, tāpēc mēs vēlamies, lai mūsu darbinieki izturētos pret uzņēmumu kā pret savu - rūpīgi, atbildīgi un radoši.
Eden neviena diena nav tāda pati kā iepriekšējā, un, vienalga, vai jūs esat pārdevējs, finanšu speciālists vai ekspeditors, jūs un jūsu loma mums ir ļoti būtiska.
Mūsu mērķis ir attīstīt mūsu darbiniekus, nodrošinot godīgu, precīzu un caurskatāmu rezultātu pārvaldības sistēmu un piedāvājot attīstības iespējas atbilstoši ikviena potenciālam un vēlmēm.
Mēs piedāvājam dažādus amatus izplatīšanas, darbības nodrošināšanas, pārdošanas un mārketinga, finanšu un personāla vadības jomās visā Eiropā. Tā ir jūsu iespēja veidot savu karjeru dinamiskā un starptautiskā vidē.

Eden vērtības

Eden vērtības

Eden vērtības atspoguļo mūsu darba pamatprincipus un mūsu turpmākos plānus.
Vērtības ir mūsu uzvedības un mūsu rīcības pamatā. Mēs tās ievērojam, kad pieņemam lēmumus, kā arī attiecībās ar klientiem, piegādātājiem un kopienām, kur strādājam.

Piesakies darbam

Atsūti mums savu CV, mēs to izskatīsim un sazināsimies, ja radīsies piemērotas vakances!

Files must be less than 2 MB.
Allowed file types: pdf doc.
Files must be less than 2 MB.
Allowed file types: pdf doc.

Aizpildot šo formu, jūs piekrītat, ka  EDEN SPRINGS LATVIA SIA apstrādā jūsu datus atbilstoši šīs formas mērķim.

Jūsu datus varētu izpaust kādam no mūsu grupas uzņēmumiem, un datu apstrādesuzņēmumiem, gan Eiropas Ekonomiskajā Zonā (EEZ), gan ārpus tās. Datu nodošana ārpus EEZ notiek, nodrošinot atbilstošu personas datu aizsardzības līmeni, pamatojoties uz Eiropas Komisijas lēmumu par atbilstību.

Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu un jūs varat arī izmantot savas piekļuves tiesības, kā arī jūsu tiesības uz labošanu, dzēšanu, iebilšanu, apstrādes ierobežojumiem un datu pārnesamību,  nosūtot pieprasījumu uz e-pastu GDPR@lv.edensprings.com, iekļaujot tajā savu vārdu un kontaktinformāciju komunikācijas un verifikācijas mērķiem, un nepieciešamās detaļas jūsu pieprasījuma izpildei.

Jebkurā gadījumā papildu informāciju par datu aizsardzību var atrast mūsu privātuma politikā: Privātuma politika(https://www.edensprings.lv/privatuma-politika)

CAPTCHA
Apstipriniet, ka neesat robots