Lai nodrošinātu izcilas kvalitātes ūdens dzesētājus un pakalpojumu kvalitāti mūsu klientiem, mēs sadarbojamies ar Cosmetal. Šim itāliešu piegādātājam ir vairāk nekā 40 gadu pieredze ūdens dzesētāju ražošanā. Padziļinātās zināšanas par nozari garantē augstu higiēnas standartu ievērošanu, augstus tehniskos standartus un pastāvīgas inovācijas.

OASIS International ir pasaules līderis dzeršanas un tīra ūdens sistēmu izstrādē, ražošanā un izplatīšanā. Uzņēmums izstrādā ūdenim draudzīgus risinājumus, kas nodrošina tīru un drošu dzeramo ūdeni ikvienam un jebkur.

Crystal Mountain ūdens dzesētāji pasaulē pazīstami, pateicoties to augstajai kvalitātei, stilam un veiktspējai. Uzņēmuma ražošanas iekārtas atbilst striktiem kvalitātes standartiem, un uzņēmums izmanto jaunāko aprīkojumu. Klientu apmierinātība un apkalpošana ir uzņēmuma galvenās prioritātes.

Augstas kvalitātes viegli lietojamu, izturīgu un viegli uzturamu kafijas aparātu un aprīkojuma ražotājs.

Kopā ar pieredzējušiem inženieriem, produktu izstrādātājiem un augsta līmeņa izpētes un attīstības iekārtām uzņēmums veiksmīgi attīsta un ražo inovatīvus produktus, piemēram, ET filtrus, UV cirkulācijas sistēmas, noplūžu konstatēšanas sistēmas, enerģijas taupīšanas sistēmas, tiešās dzesēšanas sistēmas, gāzēta ūdens automātus un tūlītējas UV sterilizācijas sistēmas.

Mars Drinks piedāvā vairāk nekā tikai komerciālu kafijas risinājumu. Uzņēmums piedāvā plašu espresso kafiju, kafiju, tēju, karstās šokolādes un citu īpašu dzērienu klāstu, kas atdzīvinās kafijas lietošanas paradumus jūsu atpūtas telpā.

Greif

Greif, Inc. ir globāls līderis rūpniecības iepakojuma produktu un pakalpojumu jomā un cenšas sasniegt savu redzējumu, lai kļūtu par pasaules labāko klientu apkalpošanas uzņēmumu rūpnieciskajā iepakojumā. 

Coveris

Coveris ir izvēlēts partneris pasaules vadošajiem zīmoliem, jo tā ilgajā vēsturē tiek piedāvāti inovatīvi risinājumi, kas uzlabo produktu piedāvājumu, sniedzot rezultātus, pamatojoties uz nepārspējamu nozares pieredzi un atbildīgi vadot mūsu darbības, lai kopā mēs pozitīvi ietekmētu miljonu cilvēku dzīvi. 

Barry Callebaut grupa ir pasaulē vadošais augstas kvalitātes šokolādes un kakao produktu ražotājs. 

Lipton

Pasaulē vadošais tējas piegādātājs Lipton ir arī mūsu partneris. Radīta no svaigi novāktām, saulē nobriedušām un rūpīgi atlasītām jaunām lapiņām, Lipton® tēja ļauj baudīt īpaši sulīgu un bagātīgu garšu un aromātu.

Kafijas grauzdēšanas uzņēmums Schreyögg ir mūsu partneri kvalitatīvu kafijas pupiņu piegādē.

Kafijas ražošana ir bijusi mūsu kaislība vairāk nekā 100 gadus, un mēs pieliekam pūles katru dienu videi draudzīgākas kafijas ražošanai, lai aizsargātu mūsu vidi.

Philips

Pasaulē slavenais zīmols Philips, kura produkcijas kvalitāte komentārus neprasa,  ir mūsu partneris kafijas aparātu piegādes jomā.