Kafijas automāti uzņēmumiem

Mēs Eden vēlamies, lai jūs maksimāli izmantotu savu dienu. Mūsu kafija sniegs jums nepieciešamo enerģijas lādiņu.

Eden piedāvā plašu kafijas sistēmu klāstu, kas nodrošinās jūsu darbiniekiem un klientiem lielisku kafiju ikdienu.

Mūsu prioritāte ir piedāvāt jums vislabāko iespējamo kafiju. Tāpēc Eden sadarbojas ar vislabākajiem kafijas un kafijas autmoātu piegādātājiem un piedāvā jums plašu iespēju klāstu, kas atbildīs jūsu darba vietas vajadzībām. Eden ir risinājumi dažādiem uzņēmumiem neatkarīgi no tā, vai jūs dzerat tikai dažas kafijas tasītes dienā birojā vai bankā apkalpojat vairākus simtus darbinieku un klientu katru dienu. Augstas kvalitātes kafija, vislabākie automāti un tehniskais atbalsts, ko nodrošina Eden, sniegs jums īpašu kafijas baudījumu katrā kafijas tasītē.

Coffee capsules

Kapsulu kafija

Mēs piedāvājam jums pilnīgu kafijas baudījumu ērtajās kafijas kapsulās. Kapsulas satur vai nu Itālijas vadošā kafijas zīmola Lavazza kafiju, vai mūsu pašu Edenissimo.

Uzziniet vairāk
Grain coffee

Kafijas pupiņas

Ja jūs patērējat vairāk kafijas, mēs varam jums piedāvāt kafijas automātu un kafijas pupiņu risinājumus. Izbaudiet izcilas kvalitātes kafiju, kas ir tieši tikpat laba vai pat vēl labāka nekā tā, ko baudāt biroja kafejnīcā.

Uzziniet vairāk
coffee accessories

Kafijas piederumi

Izbaudiet kafiju ar visu, izmantojot visu iespējamo: tasītes, maisītājus, cukuru, šokolādi...

Uzziniet vairāk

Izplatīšana un kafijas pakalpojumi

Mēs Eden piegādājam ne tikai kafiju. Mēs esam gan kafijas, gan visu ar kafiju saistīto piederumu piegādātājs. Mēs nodrošināsim jums kafijas automātus, sniegsim uzturēšanas pakalpojumus un būsim jūsu rīcībā.

Uzziniet vairāk