Mēs mīlam ūdeni, un ūdens ir mūsu kaislība jau vairāk nekā 20 gadu. Mēs strādājam visā Eiropā. Ūdens mūsu uzņēmumam ir dabiskākais veselības un dzīvības avots. Nodrošinot ūdeni jūsu darbiniekiem, jūs palīdzēsiet viņiem būt aktīviem un koncentrēties visu darba dienu.
Eden Springs jau 20 gadu strādā, lai uzlabotu darbinieku produktivitāti un labsajūtu vairāk nekā 800 000 uzņēmumos Eiropā, sniedzot labākos dzeramā ūdens risinājumus.
Eden Springs ir vairāk noliktavu, piegādes darbinieku un klientu nekā jebkuram citam uzņēmumam šajā nozarē, tāpēc Eden Springs ir vadošais ūdens dzesētāju piegādātājs Eiropā. Mūsu ūdens risinājumi ietver plašu ūdens pudeļu dzesētāju, filtrēšanas sistēmu un sporta pudeļu klāstu.
Uzticieties Eiropas līderim, uzticieties Eden Springs!

ūdens piegāde birojiem

Dabīga minerālūdens dzesētāji uzņēmumiem

Eden ūdens pudeļu dzesētāji ir lielisks risinājums, lai nodrošinātu tīru un veselīgu ūdeni jūsu darbiniekiem un apmeklētājiem. Dzesētāji ir viegli lietojami, un tiem nepieciešama tikai standarta elektrības rozete. Eden piedāvā plašu ūdens dzesētāju klāstu, kas nodrošinās nevainojamu risinājumu jebkurai darba videi. Jūs varat baudīt ūdeni istabas temperatūrā, aukstu, karstu vai gāzētu atkarībā no ūdens dzesētāja modeļa.

Uzziniet vairāk
dzeramā ūdens strūklakas uzņēmumiem

Ūdens dzesētāji birojiem

Ja kaut kas jums neļauj izbaudīt mūsu dabīgo minerālūdeni pudelēs un jums ir pieeja krāna ūdenim, tad pie ūdensvada pievienojamie ūdens dzesētāji ir īstais risinājums.

Uzziniet vairāk
ūdens piegāde uz mājām

Ūdens piegāde uz mājām

Izbaudiet ērtības, ko sniedz Eden dabīgā minerālūdens dzesētājs, jūsu mājās. Rūpējieties par savu ģimeni un par sevi.

Uzziniet vairāk
Izplatīšana un pakalpojumi

Izplatīšana un pakalpojumi

Eden ir kaut kas vairāk par ūdens uzņēmumu, tas ir pakalpojumu uzņēmumums. Ar mums jūs saņemsiet visu nepieciešamo atbalstu, piemēram, remontu, pārvaldību, regulāras piegādes, rēķinu kopijas...

Uzziniet vairāk par mūsu pakalpojumiem
Piederumi

Piederumi

Papildiniet Eden piedāvātās ērtības ar visiem nepieciešamajiem piederumiem, piemēram, glāzēm, pudeļu statīviem, paklājiņiem...

Uzziniet vairāk